Aktualne projekty

Miło nam poinformować, ze w dniu 10 marca 2020 odbywać się będą
Podkarpackie Spotkania Edukacyjne KROSNO 2020

Ekspozycje wystawiennicze dla zwiedzających czynne będą

w godzinach od 9-tej do 13-tej.

Serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadpodstawowych do odwiedzenia targów.
Skorzystajcie z szansy bezpośredniego kontaktu z uczelniami, które przygotowały dla Was profesjonalną  ofertę.  Będziecie mogli  rozmawiać z pracownikami i studentami poszczególnych uczelni. To najbardziej wiarygodne źródło, pytajcie o wszystko: zasady rekrutacji, warunki studiowania, zakwaterowanie – domy studenckie, wymiana studencka z uczelniami zagranicznymi. Przekonacie się o słuszności podjętej już decyzji o wyborze uczelni, bądź też poszukacie innej. Jest jeszcze czas na korektę swoich planów pod kątem przyszłego kierunku studiów jak i wyboru przedmiotów branych pod uwagę przy rekrutacji. W profesjonalnie przygotowanych stoiskach ze swoją ofertą czekają na Was pracownicy działów promocji oraz studenci poszczególnych uczelni, które goszczą w naszych miastach.

Do zobaczenia na Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych 2020