29 maja odbył się również  po raz pierwszy w „Szczepaniku” Dzień Spedytora. W I edycji uczestniczyli uczniowie klas I, II i III naszej Szkoły, kształcący się w zawodzie technik spedytor.

Głównym punktem imprezy był konkurs „SPEDYTOR No.1”, który wyłonił najlepszego spedytora w naszej Szkole. Odbyły się też liczne konkursy i quizy językowe a także spedycyjne koło fortuny. Dodatkową atrakcją dla uczniów była możliwość skorzystania z symulatora dachowania.

Praktyczne umiejętności zawodowe nasi spedytorzy mogli sprawdzić w trakcie rywalizacji w tworzeniu i znakowaniu paletowych jednostek ładunkowych - pjł.

Spotkanie przebiegło w przyjemnej atmosferze, przy dużym zaangażowaniu uczestników. Mamy nadzieję, że na stałe zagości w kalendarzu imprez organizowanych w naszej Szkole.

Organizatorzy: S.Szajna-Kuck, M.Wójtowicz, I.Jakubowicz, J.Luśnia.