19 grudnia 2018 roku  odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie uroczystość rozdania  stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Dyplomy wraz z wyrazami uznania i życzeniami dalszych sukcesów wręczyły wicewojewoda pani Lucyna Podhalicz oraz kurator oświaty pani Małgorzata Rauch. Wśród stypendystów znaleźli się uczniowie naszej szkoły- Izabela Wilk z klasy 3TE oraz Rafał Gazda z klasy 3 LOa.

Spotkanie uświetniły występy wybitnie uzdolnionych uczniów z Podkarpacia m. in. Roksany Węgiel, zwyciężczyni konkursów „The Voice  Kids” i „Eurowizja  Junior 2018”.

Laureatom serdecznie gratulujemy.

Miło nam poinformować, że uczennice "Szczepanika" - Ewelina Borek z kl. IV TE oraz Klaudia Głowacka z kl. II LOa otrzymały stypendia Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się 19 grudnia na Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ucz się w Krośnie – pod takim hasłem odbyła się w dniu 26 października 2015r. w artKinie uroczystość wręczenia stypendiów Prezydenta Miasta Krosna, tzw. stypendiów motywacyjnych.
Ucz się w „Szczepaniku” – tak możemy dodać po tym, gdy liczna, bo aż 13-osobowa grupa naszych uczniów otrzymała decyzje o przyznaniu stypendium w jednej z wielu kategorii.

Czytaj więcej...

Dzień 10 grudnia 2014 roku dla Natalii Lenartowicz – uczennicy klasy IV TO/TS  i Natalii Bąk, reprezentującej klasę I LO c w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie był dniem szczególnym. Grupa stypendystów Prezesa Rady Ministrów w województwie podkarpackim odebrała dyplomy potwierdzające zdobycie stypendium za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2013/2014.

Czytaj więcej...

Ucz się w Krośnie – pod takim hasłem odbyła się w dniu 27 października 2014r. w artKinie uroczystość wręczenia stypendiów Prezydenta Miasta Krosna, tzw. stypendiów motywacyjnych.
Ucz się w „Szczepaniku” – tak możemy dodać po tym, gdy liczna, bo aż 14-osobowa grupa naszych uczniów otrzymała decyzje o przyznaniu stypendium w jednej z wielu kategorii.

Czytaj więcej...

 

We wtorek 17 grudnia 2013 r. w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia uczniom szkół ponadgimnzjalnych stypendiów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

Jolanta śnieżek uczennica klasy IV Technikum Handlowego oraz Renata Kilar uczennica klasy III d Liceum Ogólnokształcącego otrzymały w bieżącym roku szkolnym stypendium Prezesa Rady Ministrów.
16 grudnia 2010 r. w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystkom. Dyplomy wręczył Podkarpacki Kurator Oświaty Pan Jacek Wojtas.

Wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów odbyło się w dniu 18 grudnia 2009 roku w Regionalnym Centrum Szkolenia Administracji w Rzeszowie, al. Piłsudskiego 38. Wręczenia dokonał Wicekurator Podkarpacki -Antoni Wydro.

Osoby z naszej szkoły, które otrzymały i pobierają stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w roku szkolnym 2008/09 to:
1. Magdalena Śnieżek - uczennica klasy IV TH,
2. Patrycja Gierlasińska - uczennica klasy III LO d.